Konkurs wiedzy o Krakowie

Dnia 29 maja odbył się przedszkolny konkurs wiedzy o Krakowie. Wzięły w nim udział trzyosobowe drużyny reprezentujące grupy od II - VI. Konkurs rozstrzygnięty został w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci młodsze (grupy II i III) oraz dzieci starsze (grupy IV - VI). Dzieci odpowiadały na pytania dotyczące Krakowa, jego zabytków, historii oraz legend związanych z tym miastem. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwało jury w składzie: p. dyr. M. Żak-Maślanka oraz p. E. Domoszczycka. Dzieci wykazały się nie tylko dużą wiedzą nt. rodzinnego miasta, ale i umiejętnością współpracy. Ostatecznie I miejsce w kategorii dzieci młodszych wywalczyła reprezentacja grupy III w składzie Rysiu S., Mikołaj W. i Michałek K. W kategorii dzieci starszych laur pierwszeństwa przypadł reprezentacji grupy IV w składzie : Grześ M., Laura W., Filip O. Gratulujemy!