SPOTKANIE ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM

Dnia 6 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał biskupi strój, długą, białą brodę i dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. To nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ. Pomimo braku białego puchu, jak co roku przybył na czas. We wszystkich grupach spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki śpiewały Mikołajowi piosenki i recytowały wierszyki. Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami. Na twarzach przedszkolaków malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

Bardzo dziękujemy także wszystkim rodzicom, którzy pomogli Mikołajowi w przygotowywaniu prezentów, a także Panu Sebastianowi, który uwiecznił te miłe chwile.