inspektor Piotr Gaweł

Międzynarodowy Projekt Czytelniczy "Magiczna moc bajek"

DRODZY RODZICE!

W bieżącym roku szkolnym nasze przedszkole bierze udział w Międzynarodowym Projekcie Czytelniczym „Magiczna moc bajek” czyli Bajkowa podróż do krainy wartości i dziecięcej wyobraźni. Organizatorem projektu jest Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle. Głównym celem Projektu jest promowanie wśród dzieci czytania bajek i baśni jako sposobu na ich rozwój, kształcenie zdobywanie wiedzy i wychowanie szczęśliwego człowieka oraz kształtowanie postaw społecznych u dzieci wobec osób z niepełnosprawnością. Projekt będziemy realizować w terminie od października 2022 do maja 2023 roku. Poszczególne zadania pogrupowane są w VII modułach do wyboru dlatego dają możliwość dostosowania do możliwości i potrzeb wszystkich dzieci uczęszczających do naszego przedszkola. Państwa serdecznie prosimy o wsparcie i aktywne towarzyszenie dzieciom i nam w realizacji poszczególnych zadań projektowych.