logo
Wielkość czcionki:

Szybki kontakt

Samorządowe Przedszkole nr 43
ul. Mazowiecka 45
30-019 Kraków

Telefon: 12 633 27 62
Fax: 12 632 35 63
E-mail:p43@mjo.krakow.pl

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych

inspektor Przemysław Słupik

inspektor2@mjo.krakow.pl

 

Przekaż 1% podatku

1 % dla przedszkola

100% korzyści dla dzieci

KRS 0000270261

Zebrane pieniądze zostaną

wykorzystane na wyposażenie ogrodu.

Dziękujemy

Dyrekcja,Rada Pedagpogiczna, Rada Rodziców

bip

Zajęcia dodatkowe

religia

gimnstyka korekcyjna

tańce

rytmika

O Przedszkolu

Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola...

 

Deklaracja dostępności

Specjaliści

psycholog

logopeda

pedagog

 

Grupa 1 - informacje ogólne

mgr Anna Małysiak - nauczyciel

mgr Weronika Loster -Dyrektor

mgr Renata Pałaszewska- z-ca Dyrektora

p. Marta Karp - pomoc nauczyciela

p. Jolanta Dudzińska - woźna oddziałowa

Konkurs wiedzy o Krakowie

09 czerwiec 2022

W ostatnim czasie w grupie Kotków odbył się konkurs wiedzy o Krakowie, który był podsumowaniem wiadomości przyswojonych przez dzieci z grupy I w mijającym roku szkolnym. Przedszkolaki przez zabawę mogły wykazać się wiedzą na temat legend, zabytków, muzyki, tańca, elementów stroju i przedmiotów związanych z naszym miastem. Każda prawidłowa odpowiedź nagradzana była punktem w postaci papierowego kółka, a ilość ich podsumowana na zakończenie rywalizacji. Wszyscy wykazali się sporą wiedzą i zostali nagrodzeni słodkościami i dyplomami za uczestnictwo.

Poznajemy zawód geodety

09 czerwiec 2022

Dnia 02.06.2022 grupę Kotków odwiedził tata Alka. Pan Michał jest z zawodu geodetą i przyszedł opowiedzieć dzieciom na czym polega jego zawód i jakich narzędzi używa w trakcie pracy. Maluchy z dużym zainteresowaniem oglądały sprzęt przyniesiony do przedszkolnego ogrodu. Bardzo dziękujemy tacie Alka za poświęcony czas i ciekawe zajęcia.

Dzień Mamy i Taty w grupie Kotków

02 czerwiec 2022

Dnia 24 maja w grupie I odbyła się uroczystość z okazji Święta Mamy i Taty. Na spotkaniu dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny specjalnie przygotowany na tę uroczystość i wspólnie z rodzicem zatańczyły do piosenki „Wiosenna poleczka”. Na koniec wszyscy Rodzice zostali udekorowani medalem Super Mamy i krawatem Super Taty. Gratulujemy Kotkom pierwszego, publicznego występu, a Rodzicom gratulujemy pociech i życzymy samych szczęśliwych dni.

Poznajemy legendę o Lajkoniku

02 czerwiec 2022

W maju w ramach realizacji planu rocznego dzieci z grupy Kotków poznały legendę o Lajkoniku. Oglądając film przedstawiający harce Lajkonika po Krakowie, dzieci poznały wygląd Lajkonika i tradycję pochodu Lajkonika po mieście. Maluchy utrwaliły także krok podstawowy Krakowiaka przy piosence „Hej na krakowskim rynku”. Na zakończenie zajęć dzieci pokolorowały i ozdobiły elementami dekoracyjnymi postać Lajkonika.

Cała Polska czyta dzieciom

02 czerwiec 2022

W ramach realizacji projektu „Cała Polska czyta dzieciom” kolejnym gościem była babcia Alka, która przeczytała dzieciom opowiadanie „Żaba” ze zbioru „Wesoły Ryjek i lato” i „Przysmaki Maksa”. Grupę Kotków odwiedziły również uczennice III klasy Szkoły Podstawowej nr36, absolwentki naszego przedszkola. które przeczytały kilka książek z serii „Mały chłopiec” i miło spędziły czas na wspólnej zabawie z młodszymi kolegami. Bardzo dziękujemy za czytanie i poświęcony czas. Prosimy pozostałych Rodziców, Dziadków i starsze rodzeństwo o włączanie się w naszą akcję.