mgr Agata Cygan - nauczyciel

p. Dorota Kozłowska - woźna oddziałowa

Tajemnice kuchni -prace dzieci

16 kwiecień 2021

Poznając tajemnice kuchni dzieci wykonywały różnorodne prace plastyczne i dydaktyczne. Efekty ich działań można zobaczyć w naszej galerii

Poznajemy tajemnice kuchni

16 kwiecień 2021

Jednym z pomieszczeń w domu, które chętnie odwiedzają wszyscy mieszkańcy domu jest kuchnia. W bieżącym tygodniu dzieci miały okazję poznać jej tajemncze dźwięki, zapachy, przeznaczenie różnych przedmiotów. Uczyły się zasad bezpieczeństwa obowiązujacych tych, którzy korzystają z kuchni. Dzieci podejmowały również próby samodzielnego przygotowania różnych potraw. Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy umożliwili dzieciom udział w naszych zdalnych zajęciach.

Poznajemy pracę strażaka

11 kwiecień 2021

Jedną z profesji, która niezmiennie cieszy się największym zaufaniem społecznym i równocześnie od zawsze budzi ogromne zainteresowanie wśród dzieci jest zawód strażaka. Blaski i cienie tego zawodu poznawaliśmy na zajęciach zdalnych w minionym tygodniu. Serdecznie dziękuję Rodzicom za pomoc w zpoznaniu dzieci z opracowanymi przez nas treściami.

Poznajemy zwyczaje związane ze Świętami Wielkanocnymi

02 kwiecień 2021

Mimo tego, że epidemia koronawirusa uniemożliwiła nam spotakania w przedszkolu, nadal wspólnie się uczymy i bawimy. W tym tygodniu poznawaliśmy zwyczaje związane z Wielkanocą. Zapraszamy do naszej galerii zdjęć aby zobaczyć jak Maluszki podejmowały kolejne wyzwania. Dziękujemy Rodzicom za pomoc.

Urodziny Kacpra

26 marzec 2021

23 marca swoje trzecie urodziny świętował Kacperek. Koledzy i koleżanki z grupy uczcili to wydarzenie przygotowując dla małego jubilata laurki. Wszyscy wspólnie zaśpiewali koledze tradycyjne "sto lat" oraz złożyli życzenia. Kacperku rośnij zdrowo i bądź szczęśliwy.