logo
Wielkość czcionki:

Szybki kontakt

Samorządowe Przedszkole nr 43
ul. Mazowiecka 45
30-019 Kraków

Telefon: 12 633 27 62
Fax: 12 632 35 63
E-mail: dyrekcja@przedszkole43.pl

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych

inspektor Jasiołek Paweł

inspektor2@mjo.krakow.pl

 

Przekaż 1% podatku

1 % dla przedszkola

100% korzyści dla dzieci

KRS 0000270261

Zebrane pieniądze zostaną

wykorzystane na wyposażenie ogrodu.

Dziękujemy

Dyrekcja,Rada Pedagpogiczna, Rada Rodziców

bip

Zajęcia dodatkowe

religia

gimnstyka korekcyjna

tańce

rytmika

O Przedszkolu

Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola...

 

Deklaracja dostępności

Specjaliści

psycholog

logopeda

pedagog

 

Grupa 1 - informacje ogólne

mgr Anna Małysiak - nauczyciel

mgr Weronika Loster -Dyrektor

mgr Renata Pałaszewska- z-ca Dyrektora

p. Marta Karp - pomoc nauczyciela

p. Jolanta Dudzińska - woźna oddziałowa

Poznajemy Kraków

25 styczeń 2022

W styczniu w ramach realizacji planu rocznego dzieci z grupy Kotków poznały legendę o smoku wawelskim. Tym razem przedszkolaki poszerzyły swoją wiedzę poprzez film przedstawiający postać legendarnego smoka. Maluchy dowiedziały się gdzie mieszkał smok i gdzie obecnie możemy zobaczyć jego pomnik. Podczas zabaw dzieci doskonaliły spostrzegawczość i wrażliwość muzyczną. Na koniec wykonały pracę plastyczną „Smok wawelski”, którą pokolorowały, ozdobiły plasteliną i pomalowały farbą.

Czytanie u Kotków

07 styczeń 2022

4 stycznia grupę „Kotki” odwiedziła mam Różyczki. Pani Anna przeczytała dzieciom książkę pt. „Dobranoc Albercie Albertsonie”. Dzieci słuchały przygody Alberta z zapartym tchem.

Listopadowo- grudniowe urodziny w grupie I

31 grudzień 2021

Listopad i grudzień, to czas wielu uroczystości jubileuszowych. W listopadzie do grona 3-latków dołączyła Lenka, a w grudniu; Piotruś K, Alek, Róża i Emil. Mali jubilaci ubrani w świąteczne korony wysłuchali wspólnego śpiewu „100 lat”, bawili się przy muzyce w towarzystwie kolegów i koleżanek, a na zakończenie wykonano pamiątkowe zdjęcie.

"Cała polska czyta dzieciom" w grupie Kotków

31 grudzień 2021

W ramach realizacji projektu „Cała Polska czyta dzieciom” kolejnym gościem czytającym bajki był pan Marek, pracownik naszego przedszkola, który przeczytał książkę „Apolejka i jej osiołek”. Następnie odwiedziła nas mama Emilki i Artura, która przedstawiła dzieciom 3 pozycje literackie; „Mały miś chce mieć i już”, „leśna wróżka” oraz „Gdzie jest kotek?”. Bardzo dziękujemy za czytanie i poświęcony czas. Prosimy pozostałych Rodziców, Dziadków i rodzeństwo o włączanie się w naszą akcję.

Spotkanie wigilijne w grupie I

31 grudzień 2021

Dnia 21 grudnia w naszej grupie i całym przedszkolu odbył się uroczysty obiad świąteczny. Dzieci w odświętnych strojach zaśpiewały świąteczną piosenkę nawiązującą do zwyczaju ubierania choinki z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Przy okazji dekorowania stołu maluszki poznały niektóre zwyczaje świąteczne, a następnie wspólnie zjadły obiad składający się z tradycyjnych dań wigilijnych. Atmosfera była uroczysta czego odzwierciedleniem były przejęte twarze dzieci.