koło plastyczne

Ewa Chwedorczuk- pomoc nauczyciela

Jolanta Dudzińska– woźna oddziałowa

27 styczeń 2020

Dnia 21 stycznia naszą grupę odwiedzili nasi kochani dziadkowie, aby wziąć udział w przygotowanej z okazji ich święta uroczystości. Dzieci najpiękniej jak potrafią, czyli poprzez śpiew, taniec i recytację wierszy, złożyły swoim najbliższym życzenia. Mali artyści świetnie poradzili sobie na scenie, czym zrobili swoim babciom i dziadkom najpiękniejszy prezent. Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie. Dziękujemy także rodzicom za przygotowanie poczęstunku!

Spotkanie z mamą Zosi

13 styczeń 2020

Dnia 13 stycznia naszą grupę odwiedziła mama Zosi, która przeczytała dzieciom bajkę "Masza i Niedźwiedź". Następnie przedszkolaki pod okiem naszego gościa ozdabiały piankowe szablony zwierząt morskich. Bardzo dziękujemy za to miłe spotkanie i zaangażowanie w życie naszej grupy!

Straż miejska

15 grudzień 2019

Dnia 11 grudnia mieliśmy okazję uczestniczyć w spotkaniu z przedstawicielami Straży Miejskiej. Przedszkolaki dowiedziały się, czym zajmują się strażnicy miejscy oraz jak możemy ich rozpoznać. Utrwaliły także wiedzę na temat zasad poruszania się po drodze i poznały znak "Agatkę". Najciekawszą częścią spotkania była dla dzieci zabawa, w której mogli wcielić się w rolę policjanta i kierowcy, obsługiwały stację benzynową oraz sygnalizację świetlną. Przedszkolaki otrzymały także od naszych gości kolorowanki oraz odblaskowe kamizelki.

Warsztaty ceramiczne z udziałem rodziców

18 listopad 2019

Dnia 14 listopada nasza grupa wzięła udział w warsztatach ceramicznych prowadzonych przez instruktora. Przedszkolaki wspólnie z rodzicami wykonały śliczne domki, które po wypaleniu w pracowni na pewno będą piękną dekoracją. Bardzo dziękujemy rodzicom za obecność i zaangażowanie na zajęciach.

Pasowanie na przedszkolaka

03 listopad 2019

Dnia 29.10.2019 roku w gr. II odbyła się uroczytość z udziałem Rodziców - Pasowanie na Przedszkolaka. Z  całej grupy szesnaścioro dzieci wkroczyło w szeregi prawdziwych przedszkolaków. W kolorowych podkoszulkach i biretach na głowach powitali swoich Rodziców piosenką, a następnie ich zadaniem było wykonać kilka umiejętności, których już nauczyli się w przedszkolu.

Dzieci i Ich Rodzice złożyli również uroczystą przysięgę dotyczącą zachowania w przedszkolu. Na koniec Pani Dyrektor długim ołówkiem wszystkich pasowała, a dzieci otrzymały pamiętkowe dyplomy i upominki. Pozostałe dzieci z grupy mocno kibicowały swoim młodszym kolegom. Cała uroczystość przebiegała w miłej atmosferze.