logo
Wielkość czcionki:

Szybki kontakt

Samorządowe Przedszkole nr 43
ul. Mazowiecka 45
30-019 Kraków

Telefon: 12 633 27 62
Fax: 12 632 35 63
E-mail: dyrekcja@przedszkole43.pl

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych

inspektor Jasiołek Paweł

inspektor2@mjo.krakow.pl

 

Przekaż 1% podatku

1 % dla przedszkola

100% korzyści dla dzieci

KRS 0000270261

Zebrane pieniądze zostaną

wykorzystane na wyposażenie ogrodu.

Dziękujemy

Dyrekcja,Rada Pedagpogiczna, Rada Rodziców

bip

Zajęcia dodatkowe

religia
gimnstyka korekcyjna

O Przedszkolu

Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola...

 

Deklaracja dostępności

Specjaliści

psycholog

logopeda

pedagog

 

Grupa 2 - informacje ogólne

p. Żaneta Kois– nauczyciel

mgr Aleksandra Pilarczyk

 p. Anna Witek pomoc nauczyciela

p. Małgorzata Pajdak– woźna oddziałowa

Bal karnawałowy w grupie II

21 luty 2021

Bal karnawałowy to wydarzenie przepełnione muzyką oraz zabawą, ważnym elementem są oczywiście stroje. Dzień ten należał do niezwykłych, dostarczył przedszkolakom wiele radości. Wystrój sali zachęcał wszystkich do wspólnej wesołej zabawy. Dzień ten zostanie w naszych wspomnieniach jeszcze długo.

Internet- co to takiego?

07 luty 2021

W ubiegłym tygodniu rozmawialiśmy o zagadnieniu związanym z cyfryzacją. Tematem zajęć był Internet. Wyjaśniliśmy sobie co to takiego jest, a także omówiliśmy urządzenia dzięki którym można z niego korzystać. Aby zrozumieć jeszcze lepiej znaczenie pojęcia, stworzyliśmy w naszej grupie własną sieć. Podsumowaniem zajęć była praca plastyczna „Laptop”

Zimowy czas

07 luty 2021

Styczeń upłynął przedszkolakom bardzo szybko. Czas ten poświeciliśmy na omówienie zagadnień związanych z porą roku Zimą. A wiadomo, że jak i zimowa pogoda to oczywiście nie mogło zabraknąć postaci Bałwana. Dzieci dowiedziały się w jaki sposób powstaje, układając historyjkę obrazkową, a sam gość pojawił się za oknem naszej sali. Wykonaliśmy również kulę śnieżną, ćwicząc przy tym motorykę małą.

Dzień Babci i Dziadka w gr II

02 luty 2021

W dniu 22.02.2021 obchodziliśmy uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci przygotowywały się do tego dnia wykonując laurki, pracę plastyczną pt. „ Babcia”, „Dziadek”, oraz serca w ramce. Z okazji tego święta przygotowaliśmy krótki występ artystyczny dzieci zaśpiewały piosenkę pt. „Moja babcia i mój dziadek”, „Babciu droga babciu” oraz mówiły wierszyk. Wszystkim babciom oraz dziadkom życzymy wszystkiego Najlepszego.

Bałwanek

02 luty 2021

08.01.2021 kontynuując tydzień o zdrowiu rozmawialiśmy o tym, że aby być zdrowym należy uprawiać sport oraz aktywnie spędzać czas na polu. W związku z tym wykonaliśmy ciekawą pracę plastyczną pt. Bałwanek”