inspektor Piotr Gaweł

p. Jolanta Dudzińska– woźna oddziałowa

Grudniowi Jubilaci wśród Motylków

15 styczeń 2023

Grudzień był niezwykłym miesiącem dla Motylków. W tym magicznym okresie, gdy odwiedza nas św. Mikołaj, uroczyście obchodzimy święta Bożego Narodzenia i żegnamy mijający rok, aż sześcioro Motylków ukończyło cztery latka. Wśród tak licznego grona Jubilatów znaleźli się: Piotruś, Igorek, Różyczka, Oleksandra, Emilek i Aluś. Wspaniałym Jubilatom życzymy szczęśliwego dzieciństwa i wielu przyjaciół.

Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia fotogalerii z tak ważnych chwil w życiu naszych Jubilatów.

Zabawy logopedyczne

11 styczeń 2023

Wraz z nadejściem Nowego Roku odbyło się kolejne spotkanie Motylków z przedszkolnym logopedą Panią Kasią. W ramach cotygodniowych zajęć z „Gimnastyki buzi i języka” także i tym razem dzieci wykonywały ćwiczenia z radością i dużym zaangażowaniem.

Międzynarodowy dzień Pluszowego Misia

08 grudzień 2022

W piątek 25 listopada Motylki przybyły do przedszkola ze swoimi najukochańszymi pluszowymi misiami. W tym szczególnym dniu na misie czekało mnóstwo atrakcji min.: poznanie dzieci z grupy przedszkolnej, zapoznanie z innymi misiami, zabawy z chustą Klanza. Po wyczerpujących zabawach nadszedł czas na uroczyste przyjęcie wydane przez Motylki na cześć misiów. W tym dniu nie mogło zabraknąć sesji zdjęciowej z misiami. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia fotorelacji z tego szczególnego dnia.

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

30 listopad 2022

W poniedziałek, 21 listopada podczas zajęć rozmawialiśmy o prawach dzieci. W rozważaniach pomógł nam Pink, bohater książeczki pt. „Jesteś ważny Pinku”. Niepowtarzalny Pink pomimo swojej unikalności posiada zalety i wady, które go budują. To one sprawiają,że jesteśmy wartościowi tacy, jacy jesteśmy. Na zakończenie zajęć Motylki wykonały niepowtarzalne serduszka, które wręczyły swoim niepowtarzalnym kolegom i koleżankom.