mgr Agata Cygan - nauczyciel

mgr Joanna Ćmielowska - nauczyciel

p. Anna Bik - woźna oddziałowa

Niespodzianka dla Babć i Dziadków przygotowana przez dzieci z grupy Biedroneczek

22 styczeń 2022

21 stycznia dzieci z  grupy Biedronek przygotowały dla wszystkich swoich Babć i Dziadków niespodziankę z okazji Ich święta. Niech pełnienie tej zaszczytnej roli będzie dla Państwa nobiltacją, nagrodą i źródłem nieustannej satysfakcji. A oto niespodzianka przygotowana przez Biedroneczki:

Życzymy miłego odbioru.

Poznajemy naszą małą Ojczyznę

18 styczeń 2022

W grudniowej odsłonie spotkań z Krakowem w tle, dzieci z grupy III poznały dwie znane legendy krakowskie. Biedroneczki dowiedziały się dlaczego na Rynku można zobaczyć tyle gołębi oraz poznały historię o dwóch braciach i dwóch wieżach kościoła Mariackiego. Dzieci rozmawiały na temat treści poznanych krakowskich  legend a następnie tworzyły prce plastyczne nawiązujące do ich treści.

Urodziny Asi i Madzi

18 styczeń 2022

W styczniu 5 rocznicę swoich urodzin obchodziły Asia i Madzia. Podwójna okazja i podwójny powód do wspólnego świętowania. Koledzy uczcili to wydarzenie życzeniami, wspólnym odśpiewaniem tradycyjnego "sto lat" i laurkami, które ofiarowali Jubilatkom. Była to również okazja do wspólnych tańców i zabaw przy muzyce. Dziewczynkom życzymy zdrówka i żeby uśmiech zawsze rozprominiał ich buzie.

Styczniowe spotkanie z książką

10 styczeń 2022

Na pierwsze w nowym roku spotkanie z książką, mama Dorotki przygotowała dla Biedronek dwie książeczki: opowieść "O Jadwiżce co cudowną piłkę miała" oraz opowiadanie Jadwigi Jasny "Samo się". Tym razem dzieci poznały zgubne skutki niechęci do dzielania się z innymi swoimi zabawkami oraz dowiedzialy się, że  za każdym "samo się" kryje się jakieś nieostrożne nasze działanie. Dziękujemy pani Agacie za poświęcony czas i kolejne ciekawe propozycje do wspólnego czytania. Zachęcamy również innych rodziców do odwiedzenia naszej grupy i włączenie się naszą akcję pt "czytanie ma moc"

Grudniowe urodziny

10 styczeń 2022

W grudniu w gronie pieciolatków powiataliśmy Bartka. Ze względu na obiektywne trudności Biedronki świątowały tą uroczystość z pewnym opóźnieniem. Pomimo to z radością i pełnym zaangażowaniem zaśpiewały dla kolegi tradycyjne "Sto lat". Były też wspólne tańce z Jubilatem oraz urodzinowe laurki od kolegów na pamiątkę tego wydarzenia. Bartkowi życzmy zdrowia i wielu powodów do radości.