koło plastyczne

Dorota Kozłowska - woźna oddziałowa

PRZYGOTOWUJEMY SIĘ DO ŚWIĄT WIELKANOCNCYH

06 kwiecień 2020

Przed nami kolejny tydzień nauki w domu. Tym razem zaproponowaliśmy naszym przedszkolakom poznawanie tradycji i zwyczajów wielkanocnych. Czas spędzony z rodziną jest to tego idealną okazją! Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii, w której dzieci chwalą się swoimi przygotowaniami do nadchodzących Świąt!

UCZYMY SIĘ O OWADACH

01 kwiecień 2020

W bieżącym tygodniu dzieci z grupy III uczą się o owadach wraz ze swoimi rodzicami. Bardzo dziękujemy tym rodzicom, którzy w tych trudnych czasach znajdują czas i siłę na to, aby umożliwiać dzieciom realizację proponowanych przez nas aktywności. Ciągle mamy nadzieję, że niebawem wrócimy do przedszkola i będziemy wspólnie poznawać kolejne tematy. Tymczasem dziękujemy za przesyłanie zdjęć i zachęcamy do oglądania galerii, którą będziemy na bieżąco aktualizować.

UCZYMY SIĘ O ZWIERZĘTACH EGZOTYCZNYCH Z NASZYMI RODZICAMI

30 marzec 2020

Chociaż nie możemy przychodzić do przedszkola to z naszymi rodzicami nigdy nie jest nudno! W tym tygodniu rozmawialiśmy o zwierzętach egzotycznych i stworzyliśmy piękne prace. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii!

Jeżeli jeszcze ktoś z Państwa ma ochotę podzielić się efektami pracy dzieci, to czekamy na zdjęcia!

CO CIEKAWEGO ROBIMY W DOMU?

30 marzec 2020

Niecodzienna sytuacja w jakiej się znaleźliśmy jest zapewne dla wielu dzieci trudna. Chociaż każdy przedszkolak kocha swojego rodzica najbardziej na świecie, to na pewno tęskni za swoimi kolegami i koleżankami. Stąd nasz pomysł, aby stworzyć na stronie internetowej naszej grupy kronikę z pobytu w domu. Myślę, że wielu dzieciom będzie miło zobaczyć, co ciekawego stworzyła ich ulubiona koleżanka albo, w co się bawił kolega. Dlatego zachęcamy Państwa do wysyłania zdjęć z pracami plastycznymi lub wspólnymi zabawami, a my na koniec tygodnia umieścimy je na naszej stronie.

SADZENIE ROŚLIN

04 marzec 2020

Nasza grupa rozpoczęła przygotowania do nadchodzącej wiosny. W tym celu, w dniu 04.03.2020r. posadziliśmy cebulki kwiatów. Teraz codziennie będziemy obserwować jak rosną. Zanim przystąpiliśmy do działania, dowiedzieliśmy się, w jaki sposób należy dbać o rośliny oraz czego potrzebują do życia. Dzięki temu wiemy, w jaki sposób opiekować się naszymi roślinkami. Już nie możemy się doczekać jak wyrosną!

Bardzo dziękujemy także za przyniesienie okazów do kącika przyrody. W naszej sali jest teraz pięknie, kolorowo i kwiatowo!