logo
Wielkość czcionki:

Szybki kontakt

Samorządowe Przedszkole nr 43
ul. Mazowiecka 45
30-019 Kraków

Telefon: 12 633 27 62
Fax: 12 632 35 63
E-mail:p43@mjo.krakow.pl

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych

inspektor Piotr Gaweł

inspektor2@mjo.krakow.pl

 

Przekaż 1% podatku

1 % dla przedszkola

100% korzyści dla dzieci

KRS 0000270261

Zebrane pieniądze zostaną

wykorzystane na wyposażenie ogrodu.

Dziękujemy

Dyrekcja,Rada Pedagpogiczna, Rada Rodziców

bip

Zajęcia dodatkowe

religia

gimnstyka korekcyjna

tańce

rytmika

O Przedszkolu

Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola...

 

Deklaracja dostępności

Specjaliści

psycholog

logopeda

pedagog

 

Grupa 3 - informacje ogólne

mgr Anna Małysiak - nauczyciel

mgr Marta Heród - nauczyciel

p. Joanna Woszczyna- woźna oddziałowa

Spotkanie wigilijne

04 styczeń 2023

22 grudnia w grupie Biedronek odbyło się świąteczne spotkanie w czasie którego przy choince śpiewaliśmy kolędy i piosenki świąteczne. W całym przedszkolu odbył się uroczysty obiad wigilijny, który był okazją do poznania niektórych tradycji Świąt Bożego Narodzenia.

Warsztaty plastyczne z rodzicami

22 grudzień 2022

Dnia 8 grudnia w grupie Biedronek odbyły się warsztaty artystyczne na których dzieci wspólnie z Rodzicami wykonały choinkę pod kierunkiem nauczyciela. Po krótkim wprowadzeniu w tematykę Świąt Bożego Narodzenia wszyscy wspólnie przystąpili do pracy, której efekty można było podziwiać w przedszkolnej szatni. Rodzicom dziękujemy za przybycie i zaangażowanie.

 

Kolejne spotknie z baśnią

22 listopad 2022

W ramach realizacji planu rocznego związanego z baśniami i ich rolą w życiu dziecka dnia 17 listopada w grupie Biedronek przypomnieliśmy baśń „Królewna Śnieżka”. Po oglądnięciu teatrzyku sylwet dzieci oceniły postępowanie bohaterów i pogrupowały sylwety poszczególnych postaci na te, które miały dobre lub złe serce. Wykonały również zwierciadła dobra i zła, które pomogą im odróżnić postępowanie dobre od złego.

Jesienne czytanie

22 listopad 2022

Od początku roku szkolnego odbyło się kilka spotkań z udziałem Rodziców dzieci z grupy Biedronek. Dwukrotnie odwiedził nas tata Zuzi, który doskonalił z dziećmi znajomość języka angielskiego czytając „Moje pierwsze angielskie czytanki”. Tato Marylki przypomniał nam znane i lubiane baśnie, a także kilka nowych mniej znanych bajek ze zbioru „Najpiękniejsze bajki”. Ostatnio mama Antosia przeczytała bajkę pt. „O kotku, który bał się wszystkiego”. Wszystkim bardzo dziękujemy za poświęcony czas, a pozostałych Rodziców zachęcamy do kolejnych spotkań z książką.

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajki

22 listopad 2022

Dnia 04 listopada w grupie Biedronek obchodzono Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. W tym roku szkolnym bajki odgrywają dla nas szczególną rolę, dlatego dzień ten stał się dla nas świętem, podczas którego mogliśmy wesoło spędzić czas na zabawach i tańcach. Dzieci rozwiązywały zagadki związane ze znanymi baśniami, wcielały się w role postaci bajkowych, rozpoznawały bohaterów bajek i baśni na ilustracjach itp. Wszystkie przedszkolaki z grupy III przebrane za wybraną postać lub ubrane w elementy odzieży z wizerunkiem bajkowego bohatera wzięły udział w pokazie mody bajkowej. Dziękujemy za przygotowanie dzieci do obchodów naszego święta.