logo
Wielkość czcionki:

Szybki kontakt

Samorządowe Przedszkole nr 43
ul. Mazowiecka 45
30-019 Kraków

Telefon: 12 633 27 62
Fax: 12 632 35 63
E-mail:p43@mjo.krakow.pl

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych

inspektor Przemysław Słupik

inspektor2@mjo.krakow.pl

 

Przekaż 1% podatku

1 % dla przedszkola

100% korzyści dla dzieci

KRS 0000270261

Zebrane pieniądze zostaną

wykorzystane na wyposażenie ogrodu.

Dziękujemy

Dyrekcja,Rada Pedagpogiczna, Rada Rodziców

bip

Zajęcia dodatkowe

religia

gimnstyka korekcyjna

tańce

rytmika

O Przedszkolu

Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola...

 

Deklaracja dostępności

Specjaliści

psycholog

logopeda

pedagog

 

Grupa 3 - informacje ogólne

mgr Agata Cygan - nauczyciel

mgr Joanna Ćmielowska - nauczyciel

p. Anna Bik - woźna oddziałowa

Czerwcowi Jubilaci

28 czerwiec 2022

W czerwcu do grona 5-latków dołączyły Matylda i Madzia. Te ważne wydarzenia uczciliśmy grupowym świętowaniem. Były laurki, życzenia i wspólna zbawa. Dziewczynkom życzym wielu powodów do radości i zdrowia. 

Moje hobby -balet

25 czerwiec 2022

W czerwcu w grupie Biedronek odbyły się bardzo ciekawe warszaty, które zorganizowała dla nas mama Dorotki. Do udziału w tych warsztatach zaprosiła swoje dwie córeczki oraz Tosię z naszej grupy.Pani Agata przygotowała dla dzieci część teoretyczną, w kórej przybliżyła dzieciom najaważniejsze informacje dotyczące baletu. Dziewczynki zaś, które same uczęszczają na zjęcia baletowe poza przedszkolem, poprowadziły część praktyczną warsztatów. Dziewczynki uczyły kolegów i koleżanki właściwej postawy ciała oraz różnych baletowych póz. Serdecznie dziękujemy pani Agacie za ciekawą inicjatywę a Ewie, Dorotce i Tosi za to, że pokazały nam tyle ciekawych ćwiczeń.

O czym szumi las

20 czerwiec 2022

W czerwcu grupę Biedronek odwiedził tata Małgosi, który przeprowadził niezwykle ciekawe warsztaty o lesie.  Dzieci poznawały tajniki lasu, uczyły się między innymi rozpoznawać różne gatunki drzew, szukały nasion w szyszkach. Biedroneczki dowiedziały się dlaczego drzewa w lesie rosną blisko siebie. Na koniec zaproszony gość omówił zasady bezpieczeństwa, których należy przestrzegać podczas pobytu w lesie, aby go nie zniszczyć i nie zaszkodzić jego mieszkańcom. Dziękujemy panu Grzegorzowi za poświącony czas oraz przekazaną dzieciom wiedzę.

Czerwcowe spotkanie z lekturą

20 czerwiec 2022

W czerwcu mama Dorotki po raz kolejny zaprosiła dzieci na wspólne czytelnicze spotkanie. Tym razem na liście propozycji znalazły się opowiadania z  serii "Pan Kuleczka" i opowiadanie P.Wojciechowskiego "Błękitna tajemnica". Dziękujemy Pani Agacie za wytwałość z jaką stara się przedszkolakom zaszczepić miłość do czytania książek. Dziękujemy za poświęcony czas i bogatą listę ciekawych czytelniczych propozycji. 

Konkurs wiedzy o Krakowie

30 maj 2022

30.05.2022 Biedroneczki podumowały zdobywaną w ciągu całego roku wiedzę o Krakowie w czasie grupowego konkursu. Dzieci pracując w czterech grupach odpowiadały na kolejne pytania dotyczce zabytków, legend. postaci, dzięków, przedmiotów, które wiążą się z tym miastem. Wykazały się sporą wiedzę z analizowanego tamatu oraz umiejetnością współpracy i gry fair play. Na zkończenie konkursu dzieci otrzymały słodkie upominki oraz dyplomy udziału.