p. Anna Szaroń - nauczyciel

mgr Karolina Nieboras - nauczyciel

p. Jolanta Dudzińska - woźna oddziałowa

01 grudzień 2020

25 listopada w grupie IV obchodziliśmy dzień pluszowego misia. W tym dniu odwiedził nas gość- plusowy miś, ulubiona zabawka wszystkich dzieci. Mieliśmy okazję obejrzeć ciekawą prezentację o różnych misiach, którą przygotowała dla nas mama Ewy. Wesoło bawiliśmy się naśladując małe i duże misie, a na koniec każdy ozdobił swojego misia.

Na szklanym ekranie

01 grudzień 2020

Zajęcia o telewizji były bardzo ciekawe. Dowiedzieliśmy się kim jest dziennikarz, jak prowadzi się wywiad. Posłuchaliśmy również krótkiego fragmentu książki „Mała encyklopedia domowych potworów” o potworku zwanym telemaniakiem, który czasem „nakłania nas” do zbyt długiego oglądania telewizji. Dodatkowo zaproszeni goście- Panie Dyrektor i Panie ze wszystkich grup uatrakcyjniły przygotowane dla nas przez Panią Karolinę zajęcia ponieważ mieliśmy okazję przeprowadzić z nimi wywiad i co nieco się o nich dowiedzieć.

16 listopad 2020

W piękny sposób zakończyliśmy tydzień patriotyczny. W piątek wyklejaliśmy godło naszej Ojczyzny.

16 listopad 2020

10 listopada obchodzono w naszym przedszkolu Święto Niepodległości. Z tej okazji dzieci z grupy IV rozpoczęły występ od uroczystego odśpiewania hymnu, następnie zaśpiewały pieśń wojskową „Witaj Zosieńko”, a także wyrecytowały wiersz „Katechizm polskiego dziecka” W.Bełza. Dzieci obejrzały również koncert Patrycji Lipińskiej „Polska nasz wolny kraj”. W ramach koncertu miały okazję zaśpiewać najbardziej znane pieśni patriotyczne, a także przypomnieć sobie symbole narodowe oraz zapoznać się z postacią marszałka Piłsudzkiego.

Balet

12 listopad 2020

W minionym tygodniu kilka dziewczynek z naszej grupy zaprezentowało swoje hobby- balet. Dziewczynki zaprezentowały nam strój baletnicy, zeszyt do baletu, a także kilka figur tanecznych. Wszystkim bardzo podobał się pokaz. Następnie obejrzeliśmy fragment spektaklu baletowego z opery. Na koniec ozdobiliśmy kolorowym papierem sylwety tancerzy. Dziękujemy mamie Ewy za zaangażowanie w przygotowanie zajęć.