p. Anna Szaroń - nauczyciel

p. Jolanta Dudzińska - woźna oddziałowa

Na biegun wyruszyć czas

28 luty 2021

Pomimo tego, że za oknem robi się coraz cieplej nasza grupa w minionym tygodniu wybrała się na mroźną wyprawę, aby poznać Biegun południowy i północny. Poznaliśmy najbardziej charakterystyczne zwierzęta Arktyki i Antarktydy oraz życie mieszkańców Arktyki- Inuitów. Wykonaliśmy prace plastyczne- pingwinki oraz igloo z jego mieszkańcem.

W karnawale same bale

23 luty 2021

Przedszkolny bal karnawałowy- zabawa była znakomita, w całym przedszkolu słychać było skoczną muzykę. Były wspólne tańce i zabawy, taniec w parach na gazecie, a nawet bitwa na papierowe "śnieżki"!. Tego dnia dzieci z naszej grupy zamieniły się w policjantów, strażaków, księżniczki, ninja oraz inne niesamowite postacie, aż ciężko było rozpoznać dzieci. Na balu zdecydowanie każdemu dopisywał humor.

Być jak Matejko

08 luty 2021

W minionym tygodniu na zajęciach rozmawialiśmy o słynnym malarzu Janie Matejko. Wszyscy zgodnie twierdzimy- chcemy pięknie malować- chcemy być jak Jan Matejko.

Dzień Babci i Dziadka w gr IV

22 styczeń 2021

W czwartek w naszej grupie odbyły się występy z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaśpiewaliśmy piosenkę, a następnie wyrecytowaliśmy wierszyk z życzeniami dla naszych ukochanych Babć i Dziadków. W tym tygodniu wykonaliśmy także laurki oraz ramki z portretami babć i dziadków oraz kolorowe torciki z papieru.