mgr Bożena Kurek - nauczyciel

p. Małgorzata Pajdak - woźna oddziałowa

Dzień Przedszkolaka

23 wrzesień 2021

Dnia 20.09.2021r w naszej grupie obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Świętowanie dzieci rozpoczęły od zaśpiewania najpopularniejszej, przedszkolnej piosenki “Jestem sobie przedszkolaczek” były jeszcze zabawy, zagadki i tańce. Ten dzień był też okazją do nadania grupie nazwy i tak grupa V została grupą “Misiów”, dzieci wybrały też piosenkę, która stała się hymnem grupy Misiów pt. “Jadą, jadą misie”. Na uroczystości obecna była p. Dyrektor, która “czarodziejskim” ołówkiem pasowała wszystkie dzieci na przedszkolaków. Na zakończenie uroczystości wszystkie dzieci - misie zrobiły sobie zdjęcia w fotobudce i otrzymały drobne upominki. Był to dzień pełen radości i śmiechu.
Z okazji tej uroczystości grupa otrzymała także nowy dywan z misiami. Zabawa i nauka na takim dywanie jest jeszcze przyjemniejsza.

Dzień kropki

23 wrzesień 2021

15 września nasza grupa wzięła udział w obchodach święta kreatywności czyli Międzynarodowego Dnia Kropki. W tym dniu zapoznaliśmy się z historią małej Vashti, która dzięki swojej nauczycielce plastyki odkryła swój talent i uwierzyła w siebie. Wszyscy mieliśmy okazję, na forum grupy podzielić się swoimi talentami i mocnymi stronami. Obejrzeliśmy również prezentację, w której mała kropka pokazała nam, jak wiele znaczy i gdzie możemy ją zobaczyć. W tym dniu nie zabrakło również gier i zabaw związanych z kropką. Wykonaliśmy również piękne prace plastyczne wyklejając obrazek kropkami plasteliny.