koło plastyczne

Małgorzata Pajdak - woźna oddziałowa

Spotkanie z rodzicami Madzi

29 wrzesień 2019

Dnia 27.09.2019r. grupę V odwiedzili rodzice Madzi H. którzy opowiedzieli dzieciom o pasji, która niezmiennie towarzyszy im już od wczesnych lat dzieciństwa. Tą pasją jest zbieranie znaczków. Na zorganizowanych przez zaproszonych gości warsztatach, dzieci z grupy V miały okazję pooglądać unikatowe zbiory filatelistyczne. Dowiedziały się, jak pozyskiwać i przechowywać zgromadzone znaczki. Pan Mateusz opowiedział dzieciom również o tym, jakie ciekawe informacje można odczytać ze znaczków. Swoimi zbiorami pochwaliła się także Madzia, która jak się okazuje ma już swój klaser, w których gromadzi własną kolekcję. Na koniec zajęć dzieci samodzielnie, kierując się wskazówkami ekspertów, odklejały znaczki z kopert i w ten sposób pozyskały pierwsze eksponaty do własnych kolekcji. Dziękujemy Pani Agacie i panu Mateuszowi za poświęcony czas i zaprezentowanie dzieciom ciekawego pomysłu na spędzanie wolnego czasu :)