koło plastyczne

Małgorzata Pajdak- woźna oddziałowa

Warsztaty plastyczne w Jednostce Wojskowej

01 październik 2019

Dnia 25 września dzieci z grupy VI udały się do jednostki wojskowej 16 Batalionu Powietrznodesantowego na ulicy Wrocławskiej 82, aby wziąć udział w warsztatach plastycznych. Przedszkolaki dowiedziały się co oznacza pojęcie „powietrznodesantowy”, a następnie oglądnęły film przedstawiający skoki spadochronowe.  Po projekcji filmu dzieci samodzielnie ozdobiły papierowe spadochrony różnorodnym materiałem plastycznym. Na koniec w sali rycerskiej bawiły się chustą animacyjną.

Zajęcia plastyczne z mamą Valeryii

01 październik 2019

Dnia 24 września dzieci z grupy VI odwiedziła mama Valeryii. Pani Jana lubi malować i chciała opowiedzieć o swojej pasji koleżankom i kolegom córki. Na początku omówiła kolorystykę jesieni i zaprezentowała dzieciom swoje obrazki przedstawiające jesienne krajobrazy. Następnie, krok po kroku przedstawiła sposób wykonania pracy pt. „Jesienny pejzaż” techniką malowania farbami akwarelowymi. Efekty tego spotkania można podziwiać na tablicy grupy VI. Pani Janie bardzo dziękujemy za ciekawe zajęcia i poświęcony czas :)

Dzień Mamy i Taty oraz uroczyste zakończenie roku 2014/2015

09 czerwiec 2015

8 czerwca odbyła się w naszej grupie uroczystość Święta Rodziców oraz zakończenia roku przedszkolnego. Z tej okazji dzieci przedstawiły program słowno – muzyczny, w którym recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły. Na koniec wręczyły Rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty a same z okazji zakończenia roku 2014/2015 obdarowane zostały wakacyjnymi upominkami zakupionymi przez Radę Rodziców.