koło plastyczne

Małgorzata Pajdak- woźna oddziałowa

Warsztaty plastyczne w Jednostce Wojskowej

22 styczeń 2020

Dnia 22 stycznia grupa VI brała udział w warsztatach plastycznych pt. "Moja maska karnawałowa". Warsztaty były zorganizowane na terenie Wojskowej Jednostki 4495 przy ul. Wrocławskiej 82 w Krakowie. Była super zabawa. Bardzo nam się podobało.

Samodzielne przygotowanie śniadania

16 styczeń 2020

Dnia 14 stycznia podczas śniadania, dzieci po raz kolejny miały możliwość samodzielnego komponowania kanapek. Przedszkolaki wykazały się dużą kreatywnością, a warzywa szybko znikały z talerzy.

Warsztaty plastyczne z mamą Valeryii

16 styczeń 2020

Dnia 14 stycznia dzieci z grupy Vl odwiedziła mama Valeryii. Pani Jana przeprowadziła zajęcia plastyczne, podczas których precyzyjnie instruowała dzieci jak namalować bałwana. Przedszkolaki pod czujnym okiem artystki stworzyły piękne prace, które można podziwiać na tablicy grupy Vl. Bardzo dziękujemy Mamie Valeryii za wspaniałe zajęcia i poświęcony czas!

Warsztaty z czerpania papieru

17 grudzień 2019

Dnia 11 grudnia grupa VI uczestniczyła w warsztatach z czerpania papieru. Dowiedzieliśmy się, że papier wyrabia się z drewna, a pierwsi nauczyli się czerpać papier Chińczycy. Zajęcia były bardzo ciekawe, a wykonane kartki będą miłą pamiątką.

Warsztaty w Klubie Zakamarek

02 grudzień 2019

Dnia 22 listopada dzieci z grupy Vl udały się do Klubu Zakamarek na ul. Kazimierza Wielkiego na warsztaty przyrodnicze. Na początku przedszkolaki z zamkniętymi oczami słuchały odgłosów lasu i wdychały jego zapach. Kolejno poprzez dotyk i wzrok poznawały warstwy lasu i różnorodne materiały przyrodnicze; ziemię, mech, szyszki, kasztany, żołędzie, gałęzie drzew itp. Po poznaniu lasu kolejnymi zmysłami, dzieci przystąpiły do wykonania pracy "Las w słoiku". Zabawa materiałem przyrodniczym dała dzieciom wiele radości, a prace wzbudzały podziw u rodziców i pracowników przedszkola.