logo
Wielkość czcionki:

Szybki kontakt

Samorządowe Przedszkole nr 43
ul. Mazowiecka 45
30-019 Kraków

Telefon: 12 633 27 62
Fax: 12 632 35 63
E-mail:p43@mjo.krakow.pl

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych

inspektor Piotr Gaweł

inspektor2@mjo.krakow.pl

 

Przekaż 1% podatku

1 % dla przedszkola

100% korzyści dla dzieci

KRS 0000270261

Zebrane pieniądze zostaną

wykorzystane na wyposażenie ogrodu.

Dziękujemy

Dyrekcja,Rada Pedagpogiczna, Rada Rodziców

bip

Zajęcia dodatkowe

religia

gimnstyka korekcyjna

tańce

rytmika

O Przedszkolu

Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola...

 

Deklaracja dostępności

Specjaliści

psycholog

logopeda

pedagog

 

Grupa 6 - informacje ogólne

mgr Katarzyna Kubowicz - nauczyciel

mgr Karolina Świerczek - nauczyciel

p. Anna Bik- woźna oddziałowa

Obiad wigilijny

22 grudzień 2022

22 grudnia w naszym przedszkolu odbył się uroczysty obiad wigilijny. Była to okazja by świętować przy wspólnym stole, zajadając pyszne, świąteczne potrawy. Z tej okazji chciałyśmy wszystkim dzieciom i rodzicom życzyć wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

1

Zajęcia z Mamą Saszy

19 grudzień 2022

Niedawno naszą grupę odwiedziła mama naszego kolegi Saszy, która poprowadziła z przedszkolakami z grupy V i VI zajęcia taneczno-ruchowe. Podczas zajęć wybraliśmy się w podróż do cyrku! Mieliśmy okazję potańczyć, poćwiczyć różne partie mięśni oraz równowagę. Nauczyliśmy się również 2 układów tanecznych. Zajęcia były bardzo ciekawe, wszystkie dzieci z zaciekawieniem ćwiczyły oraz tańczyły do wpadającej w ucho muzyki. Mamie Saszy bardzo dziękujemy za przybycie i zorganizowanie zajęć.

Czytanie w grupie Jeżykow

14 grudzień 2022

W listopadzie oraz grudniu naszą grupę odwiedziły mama Jasia z jego bratem Frankiem oraz mama Łucji, które przeczytały nam ciekawe opowiadania. Mama Jasia przeczytała nam fragment książki „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”, a brat Jasia przeczytał dzieciom bardzo zabawną „Książkę bez obrazków”. Mama Łucji przeczytała natomiast dzieciom opowiadanie o małym dębie, który został kołyską samego Jana Matejki. Dziękujemy bardzo za odwiedziny!

„Paw, co ogon miał z przyjaźni”

02 grudzień 2022

W listopadzie dzieci z grup VI wysłuchały bajki „Paw, co ogon miał z przyjaźni”. Dzięki historii sympatycznego Pawia, mogliśmy dowiedzieć się jak ważna jest przyjaźń, a także pomoc innych bo: „Nawet gdy dać możesz mało. Ważne, by się pomóc chciało. Twój najmniejszy nawet wkład, może zmienić komuś świat!”. Rozmawialiśmy o tym jak być dobrym kolegą/koleżanką oraz stworzyliśmy wspólny kodeks dobrego przyjaciela. Na zakończenie stworzyliśmy wspólną pracę plastyczną - pięknego Pawia z kolorowymi piórkami.

Dzień otwarty - Szkoła Podstawowa nr 36

02 grudzień 2022

W ubiegłym tygodniu dzieci z grupy VI uczestniczyły w dniu otwartym w Szkole Podstawowej nr 36. Mieliśmy okazję obejrzeć przedstawienie „Kopciuszek”, uczestniczyć w zajęciach muzycznych, plastycznych, z języka angielskiego czy sportowych na sali gimnastycznej. Odwiedziliśmy również bibliotekę, świetlicę oraz pracownię komputerową. Mieliśmy okazję poznać szkołę i poczuć się jak prawdziwi uczniowie. Dziękujemy Szkole Podstawowej nr 36 za zaproszenie!