Ogłoszenie dla grupy I i II

25 październik 2020

Już wkrótce dzieci, które w tym roku rozpoczęły swoją przedszkolną przygodę zostaną uroczyście przyjęte do przedszkolnej braci naszego przedszkola. Szczegóły na plakacie poniżej.

11 październik 2020

OGŁOSZENIE

Dnia 14. X. 2020r. w naszym Przedszkolu będziemy świętować Dzień Edukacji Narodowej. Zwracamy się z uprzejmą prośbą, aby dzieci w tym dniu były odświętnie ubrane.

Spotkanie organizacyjne z logopedą

05 październik 2020

Zapraszam na zebranie organizacyjne Rodziców dzieci zakwalifikowanych do terapii logopedycznej 08.10.2020 r. (czwartek) o godzinie 17:00.

Katarzyna Kubowicz,

Podczas zebrania obowiązuje reżim sanitarny:

* rodzice zachowują między sobą dystans społeczny wynoszący 1,5m

* zasłanianie nosa i ust, rękwiczki jednorazowe lub dezynfekcja rąk przed wejściem do przedszkola

* w zebraniu uczestniczą tylko osoby zdrowe, nie wykazujące objawów chorobowych

Zebranie Rady Rodziców 2020/2021

10 wrzesień 2020

Zebranie Rady Rodziców odbędzie się w czwartek 17 września o godz. 17.00

Podczas zebrania obowiązuje reżim sanitarny:

• rodzice zachowują między sobą dystans społeczny wynoszący 1,5m
  • zasłanianie nosa i ust, rękwiczki jednorazowe lub dezynfekcja rąk przed wejściem do przedszkola,
  • w zebraniu uczestniczą tylko osoby zdrowe, nie wykazujące objawów chorobowych

Nowy rok szkolny 2020/2021

26 sierpień 2020

Z uwagi na trwającą pandemię koronawirusa, ogólne zebranie z rodzicami nie jest planowane. Zebrania grupowe z nauczycielami planujemy w pierwszym tygodniu września. Prosimy o śledzenie strony internetowej przedszkola, gdzie zamieszczone zostaną terminy i godziny zebrań w poszczególnych grupach oraz informacji o rozwoju sytuacji i związanych z tym wytycznych MEN i GIS dla przedszkoli.

Poniżej zamieszczamy najważniejsze informacje związane z organizacją roku szkolnego od 1 września 2020 r.

1. Przedszkole czynne jest w godzinach 6.30 – 17.00
  2. Prosimy o przyprowadzanie i odbieranie dzieci w godzinach pracy poszczególnych oddziałów. celem ogrniczenia kontaków dzieci z różnych grup.
  3. Nie planuje się zajęć dodatkowych dla dzieci do odwołania.
  4. Nie planuje się również zbiorowych uroczystości z udziałem rodziów.
  5. Organizacja pracy przedszkola odbywa się zgodnie z wytycznymi GIS.
  6. Na terenie przedszkola obowiązuje reżim sanitarny. Między innymi:
    1. do przedszkola może uczęszczać jedynie dziecko zdrowe, bez objawów chorobowych,
    2. dzieci przyprowadzane są/odbierane przez osoby zdrowe, z zachowaniem zasady 1 rodzic z dzieckiem
    3. jeżeli w domu przebywa osoba na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych, nie wolno przyprowadzać dziecka do przedszkola,
    4. rodzic i opiekun przyprowadzający/odbierający dziecko zachowuje dystans społeczny wynoszący min. 1,5 metra w odniesieniu do pracowników jak i innych dzieci i ich rodziców,
    5. należy rygorystycznie przestrzegać wszelkich środków ostrożności- osłona ust i nosa przez wszystkie osoby dorosłe wchodzące do przedszkola oraz dezynfekcja rąk,
  7. rodzic dziecka najmłodszego, nowoprzyjętego może wejść do szatni i przebywać w niej do 10 minut z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Rodzica dziecka, które uczęszczało już w poprzednich latach do przedszkola prosimy o przekazywanie dziecka pracownikowi przedszkola w przedsionku jak podczas dyżuru sierpniowego.
  8. Wyprawka dla dzieci starszych III-VI grupa : pantofle, komplet ubranek na zmianę w podpisanym woreczku strunowym.
  9. Wyprawka dla dzieci młodszych I - II: pantofle na gumowej podeszwie, zapinane na rzepę aby dziecko samodzielnie mogło je zakładać, komplet ubranek na zmianę w podpisanym woreczku strunowym, poszwa 140-160/200 (koc zapewnia przedszkole) oraz piżamka. Wszystkie rzeczy należy podpisać imieniem i nazwiskiem dziecka.

Rodzice dzieci nowoprzyjętych otrzymali w sierpniu emailowo wzory dokumentów, które będą obowiązywać w nowym roku szkolnym. Do pozostałych rodziców zostaną wysłane w tym tygodniu.

Dokumenty, należy wydrukować, podpisać i dostarczyć do przedszkola najpóźniej w pierwszym dniu pobytu dziecka w przedszkolu.

Prosimy dokładnie zapoznać się z procedurami obowiązującymi w przedszkolu i wytycznymi GIS z dnia 25 sierpnia 2020 r.