logo
Wielkość czcionki:

Szybki kontakt

Samorządowe Przedszkole nr 43
ul. Mazowiecka 45
30-019 Kraków

Telefon: 12 633 27 62
Fax: 12 632 35 63
E-mail: dyrekcja@przedszkole43.pl

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych

inspektor Jasiołek Paweł

inspektor2@mjo.krakow.pl

 

Przekaż 1% podatku

1 % dla przedszkola

100% korzyści dla dzieci

Zebrane pieniądze zostaną

wykorzystane na wyposażenie ogrodu.

Dziękujemy

Dyrekcja,Rada Pedagpogiczna, Rada Rodziców

bip

Zajęcia dodatkowe

koło plastyczne      
zajęcia muzyczno-rytmiczne
koło taneczne     
język angielski
religia
gimnstyka korekcyjna

O Przedszkolu

Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola...

Specjaliści

psycholog

logopeda

pedagog

 

KONKURS PLASTYCZNY „PORTRET RODZINY”

08 kwiecień 2020

KONKURS PLASTYCZNY „PORTRET RODZINY”

Warto znać swoje korzenie – wiedzieć, kim byli nasi przodkowie, skąd pochodzili i w jakiej rzeczywistości dorastali. Taka „podróż do przeszłości” własnej rodziny z pewnością stanie się źródłem nowych, ekscytujących odkryć. Możecie ich dokonać biorąc udział w konkursie plastycznym Drzewo genealogiczne - „Portret rodziny”. Organizatorem inicjatywy jest Centrum Młodzieży przy współpracy z Pełnomocnikiem Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny.

Adresatami konkursu są dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniowie szkół podstawowych z Krakowa i powiatu krakowskiego. Aby wyrównać szanse uczestników wyznaczyliśmy trzy kategorie wiekowe: przedszkola, klasy 0-3, klasy 4-8. Chcąc zachęcić rodziny do wspólnego działania postanowiliśmy przyjmować zarówno prace indywidualne, jak i grupowe. 

"Portret rodziny" to konkurs organizowany w formie on-line - przyjmujemy fotografie wykonanych prac. Swoje realizacje przesyłajcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 10 maja 2020. Na zwycięzców czekają dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Zainteresowani? Koniecznie sprawdźcie szczegóły konkursu na stronie http://cmjordan.krakow.pl/konkursy/konkurs-plastyczny-portret-rodziny

Osiołek Olek bajki do słuchania

08 kwiecień 2020
Chcielibyśmy się podzielić z Państwem zabawną serią bajek do słuchania: "Osiołek Olek na tropie talentów"! Co dwa dni na kanale Teatru Kultureska na Youtube będzie pojawiać się nowe opowiadanie o losach wesołego Osiołka!
 
Pierwszą bajkę pt. "Osioł kucharzem" posłuchać można tutaj: https://youtu.be/IKMq2TaTKOM
 
Aby dostawać informację o kolejnych bajkach na kanale Teatru Kultureska subskrybuj nasz kanał: https://www.youtube.com/channel/UCk1QTM3Yayi2Tbl4y42LjBQ/videos?sub_confirmation=1

Czytanie na drugie śniadanie

02 kwiecień 2020

Dzień dobry,

Nazywam się Mieszko Hajkowski, pracuję w Krakowskim Biurze Festiwalowym. Przygotowaliśmy z myślą o najmłodszych serię czytanek pod nazwą „Czytanie na drugie śniadanie”, które publikujemy od poniedziałku do piątku na profilu Facebook Krakowa Miasta Literatury UNESCO. Codziennie o 9.30 znani autorzy i autorki czytają swoją książkę – wśród nich Michał Rusinek, Joanna Olech, Grzegorz Kasdepke, Małgorzata Swędrowska, Maciej Wojtyszko czy Agnieszka Taborska.

Link do profilu Krakowa Miasta Literatury UNESCO: https://www.facebook.com/KrakowMiastoLiteraturyUNESCO/

Link do wszystkich dotychczasowych czytanek: https://www.youtube.com/playlist?list=PLq_blACKj_-zQbBxcGURJ98IC5y-ZC_hM

Syn smoka

30 marzec 2020

Kochane Dzieci

jutro czyli 31.03.2020 o godz. 11.00 Teatr Ludowy zaprasza Was na spektakl  "Syna Smoka" w reżyserii Tadeusza Łomnickiego

https://ludowy.pl/pl/spectacle/syn-smoka