inspektor Piotr Gaweł

Spotkanie z Seniorami z Dziennego Domu Pomocy

22 styczeń 2023

Szanowni Rodzice!

Dnia 27.01.2023 odbędzie się wspólne spotkanie z zaprzyjaźnionymi Seniorami z Dziennego Domu Pomocy z ul. Korczaka w Krakowie.Każda grupa przedstawi 1 formę artystyczną, a potem wspólnie pokolędujemy i wręczymy Seniorom słodkie upominki.

Prosimy aby wszystkie dzieci były elegancko ubrane.Spotkanie odbędzie się o godzinie 10.

Anna Szaroń

Gimnastyka buzi i języka w grupach dzieci młodszych

03 październik 2022

Szanowni Państwo od października co środę w grupach młodszych I-III będą odbywały się grupowe zajęcia logopedyczne „Gimnastyka buzi i języka”. Zajęcia prowadzi przedszkolny logopeda Katarzyna Kubowicz.

Zajęcia z tańców

21 wrzesień 2022

Zajęcia taneczne w roku szkolnym 2022/2023 rozpoczynają się 3.10.2022. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki w godzinach dopołudniowych. W grupach młodszych zajęcia trwać będą 15 min. A w grupach III-VI czas trwania zajęć wynosi 30 min. Tańce poprowadzi p. Małgorzat Kaczmarczyk.

Ubezpieczenie dzieci od nieszczęśliwych wypadków

17 wrzesień 2022

Wszystkich rodziców zaineteresowanych wykupieniem ubezpieczenia swoich dzieci od następstw nieszczęśliwych wypadków na rok szkolny 2022/2023 zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą polisy. Przypominamy,że ubezpieczenie jest dobrowolne i sami Państwo musicie dopełnić stosownych formalności. Ofertę wybrali dla Państwa członkowie ubiegłorocznej Rady Rodziców. Aby zakupić ubezpiecznie wystarczy kliknąc w poniższy link:

Godziny dostępności nauczycieli dla rodziców

14 wrzesień 2022

Rodzicu!

Jesli chcesz porozmawiać o swoim dziecku.Chcesz dowiedzieć się jak funkcjonuje w przedszkolu. Jakie ma mocne strony a nad czym należy popracować. Jeśli masz jakiś problem wychowawczy, nauczycielki Twojego dziecka chętnie udzielą Ci odpowiedzi na nurtujące pytania. Zachęcamy do kontaktu. Poniżej podajemy harmonogram godzin dostępności naszych pedagogów dla rodziców.Chętnych rodziców prosimy o wcześniejsze zgłoszenie woli odbycia takiego spotkania.

Grupa I:

p. Anna Szaroń- wtorek g.16-17

GrupaII:

p.Bożena Malewska- Walczak

Ze względu na zmieniające się każdego dnia godziny pracy, pani Bożena wszystkich Rodziców zainteresowanych rozmową indywidualną, zaprasza na spotkanie po wcześniejszym ustaleniu dogodnego dla obydwu stron terminu.

Grupa III:

p.Anna Małysiak- wtorek 11.00-12.00

p.Marta Heród- środa 12.00-13.00

Grupa IV

p.Agata Cygan                                                                                        p. Patrycja Zarzecka

poniedziałek 11-12.00 (dyżur pełni nauczycielka, która w danym dniu pracuje na zmianę popołudniową)

poniedziałek 12.00-13.00 (dyżur pełni nauczycielka, która w danym dniu pracuje na zmianę ranną)

GrupaV:

p.Elżbieta Wójcik                                                                              p. Iwona Dobrzańska

środa 11.00-12.00 (dyżur pełni nauczycielka, która w danym dniu pracuje na zmianę popołudniową)

środa 12.00-13.00 (dyżur pełni nauczycielka, która w danym dniu pracuje na zmianę ranną)

GrupaVI:

p.Katarzyna Kubowicz                                                                       p. Karolina Świerczek

poniedziałek 16.00-17.00

lub poniedziałek 11.30-12.30

lub  poniedziałek 12.30-13.30

Ze względu na zmienne godziny pracy nauczycielek grupy VI podajemy terminy możliwych z nimi konsultacji. Szczegóły dotyczace spotkania z konkretną nauczcyielką prosimy ustalić dzwoniąc domofonem na grupę VI.

Z A P R A S Z A M Y