inspektor Przemysław Słupik

Godziny dostępności nauczycieli dla rodziców

Rodzicu!

Jesli chcesz porozmawiać o swoim dziecku.Chcesz dowiedzieć się jak funkcjonuje w przedszkolu. Jakie ma mocne strony a nad czym należy popracować. Jeśli masz jakiś problem wychowawczy, nauczycielki Twojego dziecka chętnie udzielą Ci odpowiedzi na nurtujące pytania. Zachęcamy do kontaktu. Poniżej podajemy harmonogram godzin dostępności naszych pedagogów dla rodziców.Chętnych rodziców prosimy o wcześniejsze zgłoszenie woli odbycia takiego spotkania.

Grupa I:

p. Anna Szaroń- wtorek g.16-17

GrupaII:

p.Bożena Malewska- Walczak                                                                    p. Monika Borek

czwartek 10.30-11.30 (dyżur pełni nauczycielka, która w danym dniu pracuje na zmianę popołudniową)

czwartek 11.30-12.30 (dyżur pełni nauczycielka, która w danym dniu pracuje na zmianę ranną)

GrupaIII:

p.Anna Małysiak- wtorek 11.00-12.00

p.Marta Heród- środa 12.00-13.00

Grupa IV

p.Agata Cygan                                                                                        p. Patrycja Zarzecka

poniedziałek 11-12.00 (dyżur pełni nauczycielka, która w danym dniu pracuje na zmianę popołudniową)

poniedzialek 12.00-13.00 (dyżur pełni nauczycielka, która w danym dniu pracuje na zmianę ranną)

GrupaV:

p.Elżbieta Wójcik                                                                              p. Iwona Dobrzańska

środa 11.00-12.00 (dyżur pełni nauczycielka, która w danym dniu pracuje na zmianę popołudniową)

środa 12.00-13.00 (dyżur pełni nauczycielka, która w danym dniu pracuje na zmianę ranną)

GrupaVI:

p.Katarzyna Kubowicz                                                                       p. Karolina Świerczek

poniedziałek 16.00-17.00

lub poniedziałek 11.30-12.30

lub  poniedziałek 12.30-13.30

Ze względu na zmienne godziny pracy nauczycielek grupy VI podajemy terminy możliwych z nimi konsultacji. Szczegóły dotyczace spotkania z konkretną nauczcyielką prosimy ustalić dzwoniąc domofonem na grupę VI.

Z A P R A S Z A M Y