koło plastyczne
koło taneczne
język angielski

Rekrutacja

Mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców Krakowa związane z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-Cov-2, podpisane przez obojga rodziców (wyjątek samotna matka, samotny ojciec) wnioski można przesyłać do przedszkola także w formie skanu lub zdjęcia dokumentu.

Ważne aby zdjęcie było dobrej jakości, zawierało całą stronę dokumentu i było czytelne.

Dokumenty należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konieczne będzie również złożenie lub przesłanie oryginałów dokumentów także w formie papierowej – w terminie późniejszym, dogodnym dla rodzica. Niezłożenie wniosków w formie papierowej może skutkować brakiem możliwości skutecznego odwołania od wyników rekrutacji w procedurze odwoławczej przed sądem administracyjnym.

Oświadczenia o szczepieniu należy napisać w następującej formie:

Imię i nazwisko rodzica,                                                                                                                  data, miejsce

OŚWIADCZENIE

Oświadczam, że dziecko (imię i nazwisko) odbyło obowiązkowe szczepienia ochronne określone w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 18 sierpnia 2011 r. w sprawie obowiązkowych szczepień ochronnych (t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 753 z późn. zm.)

lub

Oświadczam, że dziecko (imię i nazwisko) zostało zwolnione z obowiązku szczepienia ochronnego z przyczyn zdrowotnych.

PODPIS RODZICA

Dopuszczalne jest również przesłanie skanu książeczki szczepień.

Pozostałe dokumenty znajdą Państwo na stronie https://krakow.formico.pl/formico-parents/main.action

O wszelkich zmianach dotyczących rekrutacji będziemy Państwa na bieżąco informować poprzez naszą stronę internetową.

W związku z zaistniałą w kraju sytuacją dotyczącą zachorowań na koronawirusa Dzień Otwarty w Samorządowym Przedszkolu Nr 43 zostaje odwołany.

Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2020/2021

Rodzice dzieci kontynuujących wychowanie przedszkolne w naszym Przedszkolu składają w nieprzekraczalnym terminie

od 24 do 28.02.2020r.

deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego.

Deklaracje będą dostępne w holu przedszkola.

Nie złożenie deklaracji rozumiane jest jako rezygnacja z miejsca w przedszkolu.
Deklaracje przyjmowane będą w kancelarii przedszkola w godzinach przyjęć stron.

System rekrutacji oparty jest o jednolite kryteria naboru określone art. 131 ust. 2 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz. U. z 2017 r. poz. 59) oraz uchwałą nr LXVI/1650/17 Rady Miasta Krakowa z dnia 15 marca 2017 r. w sprawie określenia kryteriów naboru do samorządowych przedszkoli na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego oraz dokumentów niezbędnych do potwierdzania tych kryteriów.

Wniosek o przyjęcie do Samorządowego Przedszkola nr 43 można składać w dniach od 2 do 31 marca 2020 r. Elektroniczny serwis rekrutacyjny dla rodziców funkcjonuje od 2 marca natomiast wnioski można składać w przedszkolu w godzinach ustalonych przez dyrektora przedszkola.

Godziny przyjęć stron w okresie rekrutacji 1-29 marca 2019
środa 8.00-9.00
czwartek 9.00-10.00

Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego,