Szanowni Państwo,

OD 27.04 2020 godz 10.00 do 08.05.2020 r. należy potwierdzić wolę przyjęcia dziecka do przedszkola lub szkoły podstawowej do której zostało zakwalifikowane.

Ze względu na obecną sytuację wprowadzona zostanie nowa funkcjonalność modułu rekrutacyjnego Formico:

Wolę przyjęcia można potwierdzić logując się na konto utworzone podczas rejestracji wniosku. Po zalogowaniu się na konto, należy przejść do "Podglądu podania", a następnie wybrać zakładkę "Potwierdzenie woli przyjęcia".

Rodzic może również potwierdzić wolę przyjęcia wysyłając email na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. o następującej treści

Temat: wola przyjęcia

Treść:

Akceptuję wynik rekrutacji i wyrażam wolę uczęszczania dziecka (imię i nazwisko) do Samorządowego Przedszkola Nr 43

imię i nazwisko rodziców…………………………..Mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców Krakowa związane z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-Cov-2, podpisane przez obojga rodziców (wyjątek samotna matka, samotny ojciec) wnioski można przesyłać do przedszkola także w formie skanu lub zdjęcia dokumentu.

Ważne aby zdjęcie było dobrej jakości, zawierało całą stronę dokumentu i było czytelne.

Dokumenty należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konieczne będzie również złożenie lub przesłanie oryginałów dokumentów także w formie papierowej – w terminie późniejszym, dogodnym dla rodzica. Niezłożenie wniosków w formie papierowej może skutkować brakiem możliwości skutecznego odwołania od wyników rekrutacji w procedurze odwoławczej przed sądem administracyjnym.

Oświadczenia o szczepieniu należy napisać w następującej formie:

Imię i nazwisko rodzica,                                                                                                                  data, miejsce

OŚWIADCZENIE

Oświadczam, że dziecko (imię i nazwisko) odbyło obowiązkowe szczepienia ochronne określone w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 18 sierpnia 2011 r. w sprawie obowiązkowych szczepień ochronnych (t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 753 z późn. zm.)

lub

Oświadczam, że dziecko (imię i nazwisko) zostało zwolnione z obowiązku szczepienia ochronnego z przyczyn zdrowotnych.

PODPIS RODZICA

Dopuszczalne jest również przesłanie skanu książeczki szczepień.

Pozostałe dokumenty znajdą Państwo na stronie https://krakow.formico.pl/formico-parents/main.action

O wszelkich zmianach dotyczących rekrutacji będziemy Państwa na bieżąco informować poprzez naszą stronę internetową.

W związku z zaistniałą w kraju sytuacją dotyczącą zachorowań na koronawirusa Dzień Otwarty w Samorządowym Przedszkolu Nr 43 zostaje odwołany.

Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2020/2021

Rodzice dzieci kontynuujących wychowanie przedszkolne w naszym Przedszkolu składają w nieprzekraczalnym terminie

od 24 do 28.02.2020r.

deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego.

Deklaracje będą dostępne w holu przedszkola.

Nie złożenie deklaracji rozumiane jest jako rezygnacja z miejsca w przedszkolu.
Deklaracje przyjmowane będą w kancelarii przedszkola w godzinach przyjęć stron.

System rekrutacji oparty jest o jednolite kryteria naboru określone art. 131 ust. 2 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz. U. z 2017 r. poz. 59) oraz uchwałą nr LXVI/1650/17 Rady Miasta Krakowa z dnia 15 marca 2017 r. w sprawie określenia kryteriów naboru do samorządowych przedszkoli na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego oraz dokumentów niezbędnych do potwierdzania tych kryteriów.

Wniosek o przyjęcie do Samorządowego Przedszkola nr 43 można składać w dniach od 2 do 31 marca 2020 r. Elektroniczny serwis rekrutacyjny dla rodziców funkcjonuje od 2 marca natomiast wnioski można składać w przedszkolu w godzinach ustalonych przez dyrektora przedszkola.

Godziny przyjęć stron w okresie rekrutacji 1-29 marca 2019
środa 8.00-9.00
czwartek 9.00-10.00

Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego,