SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

5 grudnia zarówno panująca aura za oknem i odwiedziny wyjątkowego gościa wprowadziły nas w świąteczny klimat. Wszystkie dzieci zgromadziły się o 9:30 w sali grupy III i IV, aby oczekiwać na przybycie Świętego Mikołaja. Czas upłynął przedszkolakom na zabawach, tańcach i śpiewach. Gdy nadszedł wyczekiwany moment każda grupa powitała Świętego Mikołaja przygotowanym wierszem lub piosenką. Spotkanie minęło nam w bardzo miłej atmosferze. Przedszkolaki zostały obdarowane przez Świętego Mikołaja prezentami. Cieszymy się z przybycia Świętego Mikołaja do naszego przedszkola i czekamy na kolejną wizytę wspaniałego gościa w przyszłym roku. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia, która znajduje się w poniższym linku.