WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO ,,ANIOŁEK NAJŁADNIEJSZY”

W grudniu 2023 roku Przedszkole nr 43 w Krakowie ogłosiło konkurs plastyczny pt. „Aniołek najładniejszy”. Do udziału zaproszone zostały dzieci  z przedszkoli krakowskich. Do konkursu zgłoszono łącznie 34 prace. 14 prac płaskich i 20 prac przestrzennych. Powołane do rozstrzygnięcia konkursu  Jury nadesłane prace oceniło w dwóch kategoriach głównych: prace płaskie i przestrzenne. W drugiej kategorii dokonało dodatkowego rozstrzygnięcia z uwzględnieniem dwóch kategorii wiekowych: dzieci młodsze (3-, 4-latki ) i dzieci starsze (5-, 6-latki). Oceniając prace Jury brało pod uwagę następujące kryteria:

  • ogólną estetykę pracy
  • kreatywność
  • użycie ciekawych form, technik wykonania pracy
  • zgodność z tematem
  • samodzielność

Ostatecznie Jury rozstrzygnęło konkurs przyznając następujące wyróżnienia:

Kategoria: prace płaskie

I miejsce: Judyta Ornatowska (Samorządowe Przedszkole nr 47 w Krakowie)

II miejsce: Zofia Jaksender (Samorządowe Przedszkole nr 47 w Krakowie)

III miejsce: Kornelia Kućmierz (Samorządowe Przedszkole nr 130 w Krakowie)

Wyróżnienie:

Sara Miernikowska (Samorządowe Przedszkole 130 w Krakowie)

Martin Shelestiuk (Samorządowe Przedszkole nr 43 w Krakowie)

Kategoria: prace przestrzenne – dzieci młodsze (3-, 4-latki)

I miejsce: Tymoteusz Wanat (Samorządowe Przedszkole nr 47 w Krakowie)

II miejsce: Aleksandra Dudek (Samorządowe Przedszkole nr 47 w Krakowie)

III miejsce: Nela Miczek (Samorządowe Przedszkole nr 130 w Krakowie)

Wyróżnienie:

Antonina Kaczyńska (Samorządowe Przedszkole nr 45 im. Kubusia Puchatka w Krakowie)

Kategoria: prace przestrzenne-dzieci starsze (5-6-latki)

I miejsce: Klara Kućmierz (Samorządowe Przedszkole nr 130 w Krakowie)

II miejsce: Aleksandra Kaczor (Samorządowe Przedszkole nr 5 Słoneczna Kraina Smoka Wawelskiego w Krakowie

III miejsce: Maja Dudek (Samorządowe Przedszkole nr 43 w Krakowie)

Wyróżnienie:

Małgorzata Indyk (Samorządowe Przedszkole nr 130 w Krakowie)

Emilia Liszka- Płonka (Samorządowe Przedszkole nr 43 w Krakowie)

Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się 15.01.2024 roku o g. 10.00. Po rozdaniu nagród zapraszamy małych twórców i ich opiekunów na koncert kolęd w wykonaniu przedszkolaków z Przedszkola nr 43 w Krakowie oraz zaproszonych gości.

Nagrody można również odebrać osobiście w siedzibie Organizatora, w innym dogodnym terminie  w godzinach pracy Przedszkola nr 43 (g. 6.30-16.30). Nagrody czekają na odbiór przez dwa miesiące od momentu ogłoszenia wyników. Po tym terminie nagrody przechodzą na konto Organizatora.