ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONKURSIE PT. ,,MODA ODBLASKOWA”

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci i ich rodziców do wzięcia udziału w konkursie na przygotowanie własnego autorskiego projektu odzieży odblaskowej. Prezentacja przygotowanego stroju odbędzie się na przedszkolnym pokazie mody odblaskowej, który będzie miał miejsce w piątek 10.05.2024r. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie Państwo w poniżej zamieszczonym regulaminie.

REGULAMIN KONKURSU ARTYSTYCZNEGO „ODBLASKOWY POKAZ MODY”

I. Organizator:
Organizatorem konkursu jest Samorządowe Przedszkole nr 43 w Krakowie.
Konkurs jest organizowany w związku z realizowanym projektem „Tydzień Bezpieczeństwa”

II. Cele konkursu:

1. Propagowanie idei noszenia odblasków, zgodnie z ustawowym obowiązkiem.
  2. Poprawa znajomości zasad bezpiecznego poruszania się po drogach.
  3. Kształtowanie wyobraźni i pomysłowości przedszkolaków oraz ich rodziców.
  4. Zachęcenie dzieci do przedstawienia własnego kreatywnego pomysłu na zwiększenie bezpieczeństwa na drodze, poprzez wykonanie stroju artystycznego z materiałów odblaskowych.

III. Warunki uczestnictwa

• Zadaniem uczestników będzie wykonanie, a następnie zaprezentowanie stroju zawierającego odblaskowe elementy. Każdy uczestnik konkursu może wykonać i zaprezentować publiczności jeden strój.
  • Konkurs skierowany jest do przedszkolaków Samorządowego Przedszkola nr 43 w Krakowie, a udział w konkursie ma charakter indywidualny.
  • Jury będzie oceniać prace w jednej kategorii wiekowej 3-6 lat.
  • Jury przy ocenie stroju będzie kierowało się następującymi kryteriami: kreatywnością uczestników przy projektowaniu stroju, sposobem zaprezentowania pracy konkursowej podczas pokazu, wykonaniem stroju z wykorzystaniem odblaskowych elementów.
  • Projekt stroju – dowolny (np. strój wieczorowy, sportowy, na plażę, formalny – do pracy, szkoły, itp.). Strój może być wykonany z dowolnych materiałów.
  • Organizator konkursu zadba o odpowiednią oprawę muzyczną podczas pokazu odblaskowej mody.
  • Zgłoszenie udziału dziecka w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.
  • Dla uczestników konkursu przewidziane są nagrody i dyplomy.
  • Wszelkie zapytania odnośnie konkursu oraz zgłoszenia kandydatów do wzięcia w nim udziału należy kierować do p. Agaty Cygan i Marty Heród. Ostateczny termin zgłoszenia osób chętnych do wzięcia udziału w konkursie upływa 8.05.2024r.