PODZIĘKOWANIA ZA POMOC W REALIZACJI PROJEKTU ,,BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK”

Z ogromna wdzięcznością kierujemy słowa podziękowań do przedstawicieli Straży Miejskiej w Krakowie za przeprowadzenie dla naszych przedszkolaków niezmiernie ciekawych i wartościowych warsztatów na temat bezpiecznego poruszania się dzieci po drogach. Dziękujemy również za ufundowanie dla dzieci upominków w  postaci odblasków, kamizelek odblaskowych oraz kolorowane. Dziękujemy pani Agacie Hanuli -licencjonowanemu przewodnikowi beskidzkiemu oraz panu Sebastianowi Kłosokowi, przewodnikowi tatrzańskiemu, ratownikowi TOPR-u, pracownikowi Centralnego Ośrodka Turystyki Górskiej PTTK w Krakowie za przeprowadzenie warsztatów o bezpieczeństwie w czasie wędrówek po górskich szlakach. Dziękujemy COTG PTTK za przekazanie dzieciom upominków w postaci ulotek edukacyjnych, odblaskowych pelerynek i ołówków na nagrody. Wszystkie dzieci, które zainspirowane przekazanymi w czasie warsztatów informacjami, miałyby ochotę poszerzyć swoją wiedzę o górach lub wspólnie z rodzicami wyruszyć na wycieczkę po górskich szlakach wspólnie z PTTK odsyłamy na stronę www.cotg.pttk.pl i https://pttk.pl/

            Dziękujemy Rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie odblaskowej stylizacji dla swoich dzieci na „Pokaz mody odblaskowej”  i wszystkim tym, którzy zaangażowali się w realizację projektu czyli dyrekcji, nauczycielkom i pracownikom Samorządowego Przedszkola nr 43 w Krakowie.

Koordynatorki projektu: Agata Cygan i Marta Heród