WYCIECZKA NA RANCZO ARTEMIDY

W maju Jeżyki wspólnie z kolegami i koleżankami z innych grup wybrały się na wycieczkę do Nowej Góry na Ranczo Artemidy. Atrakcji w tym dniu była moc. Już sam przejazd autokarem to niezła gratka dla przedszkolaków. A potem było jeszcze ciekawiej. Przedszkolaki miały okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat tego jak żyło się na wsi 100 lat temu. Dzieci poznawały wygląd i przeznaczenie różnych sprzętów domowych z tamtych czasów. Jeżyki samodzielnie mieliły mąkę. Poznawały zwierzęta domowe. Uczyły się doić krowę. Wzięły udział w lekcji w szkole sprzed 100 lat. Na koniec własnoręcznie posadziły roślinkę, którą jako pamiątkę z wycieczki zabrały ze sobą do Krakowa. To był dzień pełen pozytywnych wrażeń. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tej wycieczki:

https://drive.google.com/drive/folders/1M9CXENSRweRWZoJoA9RpWNGbAN2xkK1T?usp=sharing